fbpx

Tag: Game of Thrones

Këto janë filmat që pritet të thyejnë rekorde në 2019

Viti i kaluar ishte shumë i suksesshëm për botën e filmit. Kishte shumë filma që thyen rekorde në fitime dhe shikueshmëri. Ky vit pritet të...

Momente të veçanta nga dasma e aktorëve të “Game of Thrones”...

Një dasmë ala "Game of Thones"! Dashuria më e bukur dhe më magjike lind në skenat e xhirimit të një filmi, ashtu si historia e...

Brad Pitt ofron 120 mijë dollarë për 1 orë me Emilia...

E pabesueshme, por e vëtetë!  Plot 120 mijë dollarë ka qenë shuma që aktori Brad Pitt ka vendosur të paguajë për të ndjekur privatisht një...

Aktori i “Game of Thrones” në gjendje të dehur, dëbohet me...

Ups! Kit del jashtë kontrollit... Sipas sajtit TMZ, ylli i serialit "Game of Thrones", Kit Harington, është flakur nga një bar në Nju Jork, të...

Aktorja e Game of Thrones flak diplomën për pornografinë (FOTO)

Një aktore e Game of Thrones ka hequr dorë nga diploma e saj si juriste për t’iu përkushtuar sërish aktrimit, por këtë herë atij...

Fituesit e mbrëmjes në Emmy 2016!

Edicioni i 68-të i ndarjes së cmimeve Emmy është zhvilluar mbrëmjen e 18 Shtatorit. Ceremonia u drejtua nga Jimmy Kimmel, teksa morën cmime yje të...

Emilia Clarke, femra më seksi e 2015-ës

Të gjitha vajzat e ekranit botëror po e prisnin me padurim momentin kur revista prestigjoze e meshkujve “Esquire”, do të shpallte femrën më seksi...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement