fbpx

Tag: Game of Thrones

“Game of Thrones”, miliarda shikues që në episodin e parë

Shikuesit e “Game of Thrones” të sezonit 8 kanë qëndruar zgjuar deri në orën 03:00 të mëngjesit për të parë episodin final të serisë...

”The Last Watch”, dokumentari surprizë për fansat e ”Game of Thrones”

Ndërsa fansat mezi presin episodet e fundit të ”Game of Thrones”,”HBO”-ja pritet t’u bëjë dhuratë një speciale. Dokumentari ”The Last Watch” do të tregojë për...

Zbulohet data e sezonit të fundit të “Game of Thrones”

Adhuruesit e “Game of Thrones” (Fronit të Shpatave) e kanë ndjekur me besnikeri serialin për 8 vite. Tani, presidenti i “HBO”-së, Casey Bloys thotë...

Këto janë filmat që pritet të thyejnë rekorde në 2019

Viti i kaluar ishte shumë i suksesshëm për botën e filmit. Kishte shumë filma që thyen rekorde në fitime dhe shikueshmëri. Ky vit pritet të...

Momente të veçanta nga dasma e aktorëve të “Game of Thrones”...

Një dasmë ala "Game of Thones"! Dashuria më e bukur dhe më magjike lind në skenat e xhirimit të një filmi, ashtu si historia e...

Brad Pitt ofron 120 mijë dollarë për 1 orë me Emilia...

E pabesueshme, por e vëtetë!  Plot 120 mijë dollarë ka qenë shuma që aktori Brad Pitt ka vendosur të paguajë për të ndjekur privatisht një...

Aktori i “Game of Thrones” në gjendje të dehur, dëbohet me...

Ups! Kit del jashtë kontrollit... Sipas sajtit TMZ, ylli i serialit "Game of Thrones", Kit Harington, është flakur nga një bar në Nju Jork, të...

Aktorja e Game of Thrones flak diplomën për pornografinë (FOTO)

Një aktore e Game of Thrones ka hequr dorë nga diploma e saj si juriste për t’iu përkushtuar sërish aktrimit, por këtë herë atij...