Tag: Fenty

Rihanna së shpejti me markën e saj të veshjeve

Prej pak kohësh këngëtarja nga ishujt Barbados,Rihanna është shkëputur nga muzika për t’iu dedikuar biznesit të të brendshmeve dhe kozmetikës. Lajmi që ka qarkulluar në...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement