Tag: Ervin Salianji

YOU&ME / “A do largoheshit për t’ja lënë postin brezit të...

Deputeti i partisë demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuari i ditës në “You & Me” në NRG Radio me Julka Gramo dhe Ardit Roshin....

“Chaud Patate”/ Salianji: Deputeti i PS-së tështin kur i jep leje...

Sot, në emisionin e mëngjesit, "Chaud Patate" në Energy Radio, u diksutua një temë mjaft interesante, e cila duket se i kthehu për herë...

PD kundër kryebashkiakut të Divjakës: Tutor prostitutash në Itali

Përfaqësues të Partisë Demokratike së bashku me qytetarë kanë protestuar ditën e sotme përpara zyrave të Bashkisë së Divjakës ku kanë kërkuar nisjen e...

PD kallëzim penal për policinë dhe IKMT

Partia Demokratike bëri kallëzim penal në prokurori sot për Drejtuesit e Policisë së Tiranës, IKMT, INUV, Inspektoriatin e Mjedisit dhe firmën Grand, për ndërtimin...

PD: Rama, 429 milionë lekë nga taksat e qytetarëve për të...

Partia Demokratike denoncoi sot atë që e cilësoi si shpërdorimin e pushtetit dhe të fondeve publike që ka bërë Edi Rama, duke hedhur 429...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement