Era Istrefi dhe Buta publikojnë “5AM”!

Këngëtarja Era Istrefi dhe reperi Buta kanë publikuar bashkëpunimin e paralajmëruar.

Kënga vjen pas sukseseve të të Erës këtë vit, ndërsa shënon rikthimin e Butës pas një pauze të gjatë që pas rastit tragjik të vëllait të tij.

Advertisement

“5AM” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit pop dhe hip-hop.