fbpx

Tag: Amber Heard

Një tjetër gafë në ‘Golden Globes’, prezantuesja ngatërron emrin e fituesit

Eventi ‘Golden Globes’ është një nga eventet më të rëndësishme të vitit, por asnjëherë nuk mungojnë gabimet. Prezantuesja, Amber Heard, gjatë ndarjes së çmimit...

“Ndërroja numrin çdo javë sepse më kërcënonin”, Amber Heard rrëfen jetën...

Amber Heard ka treguar për herë të parë për jetën e saj pasi denoncoi për dhunë aktorin hollivudian Johnny Depp. Në një intervistë për...

“Mund të dukem budalla, por s’jam”, Johnny Depp flet për akuzat...

Aktori Johnny Depp ka dhënë së fundmi një intervistë për “GQ” dhe ka folur për akuzat e bashkëshortes Amber Heard se ai ka ushtruar...

E mbajti fjalën! Aktorja e famshme dhuron për bamirësi paratë që...

Divorci i tyre u diskutua në media për një kohë të gjatë. Aktorja 31 vjeçare, Amber Heard, arriti të fitonte 7 milionë dollarë nga divorci me...

Amber Heard dhe Johnny Depp më në fund arrijnë një marrëveshje

Ka përfunduar beteja ligjore mes Amber Heard dhe Johnny Depp me arritjen e një marrëveshjeje mes të dyve. Marrëveshja është arritur jashtë gjykatës, vetëm një...

Shpërthejnë nervat e Johnny Depp, shkruan në pasqyrë akuza për tradhëti

Konflikti mes Amber Heard dhe Johnny Depp sa vjen e shpërsohet. Amber Heard me sa duket ka përfshirë edhe disa foto në dosjen e saj...

Dalin gënjeshtrat e Amber Heard, mbi 20 dëshmitarë kundër saj

Divorci i Johnny Depp dhe Amber Heard vijon të jetë në qëndër të vëmëndjes, ndërsa po duket më shumë si një film aventurë. Por tashmë...

Amber nuk do të mund të flasë për pasuritë e Depp

Amber Heard nuk do të ketë akses në të dhënat financiare të cilat përfshijnë edhe bashkëshortin e saj, Johnny Depp, deri në momentin që...