fbpx

Tag: Adele

Ed Sheeran në listën e të pasurve me 160 milionë paund

Ed Sheeran ka dyfishuar pasurinë e tij në vitin e fundit me një vlerë totale prej 160 milionë paund, sipas Sunday Times Rich List. Ai...

Adele ‘flet’ për herë të parë pas divorcit të bujshëm!

Pas ndarjes nga Simon Konecki, bashkëshortit prej 3 vitesh, Adele më në fund ka thyer heshtjen. Ajo ka publikuar së fundmi një ‘meme’ ku...

Pak pas divorcit nga bashkëshorti, Adele shfaqet me një të dashur...

Vetëm para pak ditësh, përfaqësuesit e Adele kanë deklaruar publikisht se këngëtarja i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me Simon Konecki. Mirëpo pavarësisht...

Këngëtarja e famshme Adele, i jep fund martesës 3 vjeçare

Kishte ditë që përflitej për një ndarje të mundshme të këngëtares së njohur Adele nga bashkëshorti i saj Konecki. Në një deklaratë për ‘US Weekly’,...

Camila Cabello mbretëresha e re e muzikës, mposht Adele

Camila Cabello është mbretëresha e re e muzikës në platformat online. Kënga e famshme e saj “Havana” është shpallur kënga më e dëgjuar e një...

”The Greatest Showman” thyen rekordin e Adele në Britani

Albumi ”The Greatest Showman” ka kaluar më shumë se 1 javë në vendin e parë në Britaninë e Madhe. Më shumë se çdo album tjetër...

Adele festoi 30-vjetorin si në kohën e Titanikut (Foto)

Këtë fundjavë këngëtarja e famshme mbushi 30 vjeç. Kanë mjaftuar tre rekorde për ta bërë atë një divë muzikore, si dhe një nga gratë më...

Daniel Craig, 5 herë James Bond

Në vitin 2015 tha se më mirë priste damarët sesa të interpretonte në një tjetër film si James Bond, por Daniel Craig duket se...