Reperi i njohur Arkimed Lushaj, në art “Stresi”, prej kohësh i jepte fansave detaje që na bënin të kuptonim së tashmë ishte në një lidhje.

Advertisement

Por, pak orë më parë na surprizoi me një postim në Instagram ku prezantonte partneren e tij të re.

“Kjo është jeta ime” shkruan këngëtari në postimin e tij të fundit.

Ndërkohë që po shijon dhe suksesin e këngës më të re në bashkëpunim me Anxhelo Kocin “Më fal 2”, Stresi ka ditur t’i dedikoi vëmendjen e duhur edhe marrëdhënies së tij me partneren bukuroshe.


Ahh dashuria, dashuria…Urime Stresi!