Dafina Zeqiri është këngëtarja e njohur shqiptare, e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe stilin unik.

Ajo së fundi ka postuar një seri fotosh mjaft të bukura dhe artistike në Instagram. Kjo e fundit, ku shfaqet me një xhaketë të hapur dhe pa veshur asgjë poshtë, ka dhe një mesazh interesant: “Disa ditë nuk ia vlen të veshësh reçipeta”, shkruan ajo.

Advertisement

Some days just aren’t worth putting on a bra ….

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

 Fotoja është realizuar nga njëherë “muza” e saj, Flicka Elisa, prej së cilës është frymëzuar edhe për tatuazhin e saj në gjoks.

Mezi presim postime të tjera si këto…