Sipas Alketa Vejsiut tani po jetojmë në kohën e suksesit të Luiz Ejllit!

Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi moderatorja është shfaqur në një video duke kënduar këngën e re të Miley Cyrus “Flowers”.

“Jam fiksuar me këtë këngë dhe nuk jam e vetmja,”-shkruan Alketa krahas videos. Me këtë këngë, këngëtarja ka korrur sukses që ditën e parë të publikimit. Këtë sukses të Miley, Alketa e ka paralelizuar me suksesin që po korr Luiz Ejlli, banori i “Big Brother Vip”.

Advertisement

“Eshtë koha e suksesit të Miley Cyrus dhe Luiz Ejllit,”-ka shkruar më tej modertorja.