Si në përralla! Khloe Kardashian organizon një “baby shower” magjik (Foto)

Kemi mirëpritur deri tani dy bebe Kardashian-Jenner gjatë këtij viti, ndërkohë që Khloe është ende duke pritur fëmijën e saj të parë.

Kështu, mbrëmjen e djeshme, gjithë familja u mblodh për të festuar pritjen e saj të ëmbël të një vajze. Gati çdo gjë që ndodhej brenda festës kishte ngjyrën rozë, dhe disa prej tyre mund t’i shikoni nga fotot e postuara në rrjetet sociale.

Advertisement

Hidhini një sy më poshtë:

Baby Girl

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

love you, mean it

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

L?VE

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods) on