Sara uron Vjollca Hoxhën me një foto të papublikuar nga dasma!

Sara Hoxha ka zgjedhur t’i uroj 8 Marsin nënës së saj, presidentes së Top Media-s Vjollca Hoxha. Duke e quajtur të ëmën ‘superëoman’ 21-vjeçarja e ka bërë urimin nën një foto të papublikuar nga dasma e saj, organizuar verën e 2018-ës në Liqenin e Comos, në Itali.

Pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj Dritan Hoxha, Vjollca rriti e vetme 4 fëmijët: Lori, Sara, Redia dhe djalin e vogël Itan.