Rudina Dembacaj është një nga aktoret më të pëlqyera të showbizz-it shqiptar.

Së fundmi  Rudina, ka qenë e ftuar në emisionin “Pop Culture” dhe ka zbuluar një detaj nga jeta e saj që nuk e kemi ditur më parë.

Advertisement

Moderatori Kelvi Kadilli e ka pyetur: “Sa të dashur ke patur dhe kur ke bërë seks për herë të parë?”

“Me të dashurin tim të parë kam pasur një histori thuajse platonike. Sot atë e kam shumë mik dhe kam shumë respekt. Pastaj njoha dikë tjetër dhe seks për herë të parë bëra kur isha 19 vjeçe”, u shpreh Rudina Dembacaj

“Nuk ishte ndonjë eksperiencë e mrekullueshme, por me kalimin e kohës…prapë më sterr u bë”, tha aktorja duke qeshur.