Roza Lati feston ditëlindjen, e zhveshur mes petale trëndafilash

Moderatorja e njohur shqiptare mbushi sot 29 vjeç.

Roza Lati  ka zgjedhur ta festojë ditëlindjen në një mënyrë shumë të veçantë. Ajo ka publikuar një set fotografik dhe një video ku shfaqet tërësisht e zhveshur, e mbuluar me petale trëndafilash vetëm në vendet intime.

Happy Birthday Rose… Photo & video by #HeraCompany

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

Happy Birthday Rose… #HeraCompany

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

 Seti fotografik është realizuar nga Rezarta Shkurta.

Nuk e dimë nëse ju kujtohet apo e keni parë, por kjo na solli ndërmend një skenë të famshme nga filmi “American Beauty”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.