Rosie Huntington-Whiteley kujton kohën e shtatzënisë tërësisht nudo (Foto)

Modelja e njohur e Victoria’s Secret ka qenë gjithmonë tepër private kur bëhej fjalë për pritjen e fëmijës së saj të parë bashkë me Jason Statham.

Megjithatë për të uruar Ditën Ndërkombëtare të Gruas ditën e djeshme, Rosie përzgjodhi një foto të saj shtatzënë dhe nudo si për të rikujtuar gjithë mrekullitë që bën trupi i femrës.

Advertisement

#internationalwomensday

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

 Bukuroshja 30-vjeçare është e martuar me aktorin Jason Statham prej tetë vitesh dhe kanë një djalë 1 vjeç të quajtur Jack.