Ronela Hajati plot ngjyra dhe humor në klipin e këngës “Do ta luj” (Video)

Toro-toro-torollak…

Ronela Hajati mezi priste që të gjithë ne të dëgjonim këngën e saj të re, të cilën e cilësoi si hitin me të cilin do të “shkundemi dhe tundemi” këtë verë.

Advertisement

E pikërisht kështu ajo solli pak më parë një këngë ritmike, shumëngjyrëshe, disi qesharake e plot humor të cilën e ka titulluar “Do ta luj”. Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtarja, ndërsa videoklipin e ka realizuar Talelli Production.