Pas largimit të Rashelit nga “Xing me Ermalin”, është përfolur shumë mbi arsyet e këtij vendimi, por ndonëse janë thënë shumë alternativa, të vërtetën bukuroshja duket se e ka zbuluar mbrëmjen e djeshme.

E ftuar në emision, ajo sqaroi për të gjithë: “

Advertisement

“Tani do them të vërtetën, ta marrin vesh të gjithë njëherë e mirë. Ika se Ermali më bëri atë pyetjen dhe nuk vendosi shenjën +18”, tha Rasheli duke i bërë të gjithë kuriozë për cilën pyetje bëhet fjalë.

“Atë pyetjen: A e bën çiçin në dush?”, u shpreh modelja ndërsa kur u pyet nga Ermali: “Pse është +18 kjo?”, Rasheli u përgjigj: “Pse s’e ke marr vesh ti?”…

Gjatë intervistës nuk munguan as batutat dhe sigurisht u rikujtuan edhe momente kur ajo ishte pjesë e Xing.