“Po dola nuk vi më”/ Olta bisedon eliminimin me banorët…

Gjatë një bisede më banorët në oborr, Olta tha se nëse ajo del nga shtëpia, nuk do të kthehet më pas.

I pyetur nga Amosi se nëse bileta e saj është vajtje-ardhje, çfarë do të bëjë, Olta u shpreh se do të refuzojë kthimin në shtëpi.

Advertisement

Kjo bisedë vjen pasi Olta është një prej banorëve që ndodhet në eliminim këtë javë. Ajo ‘konkuron’ përballë Luizit, Efit, Ronaldos dhe Kristit.

Kujtojmë se televotimi u shty të shtunën, për shkak të përjashtimit nga shtëpia të Kejvina Kthjellës.