Pharrell Williams | It Girl

Pharrell Williams duket sikur nuk gabon kurrë. Pas suksesit të jashtëzakonshëm të HAPPY dhe singëllave të tjerë të albumit “G I R L“, kanautori ështe rikthyer me një singëll akoma më të lumtur e më me ngjyra se kurrë. ”It Girl“ ka një video ku ndërthuret arti e kreativiteti. Është prodhuar nga artisti japonez Takashi Murakami, me regji të mjeshtrit Fantasista Utamaro dhe animacione nga NAZ. Për këtë rast Pharrell hidhet në atmosferën e video lojrave vintage dhe filmave manga dhe rezultati është vërtetë mbresëlënës. Ja tek e keni:

[youtube=http://youtu.be/pPZDBF0kei0&showinfo=0&rel=0]