Me sa duket telashet për reperin e njohur Mozzik nuk paskan të mbaruar. 

Këtë herë reperi ka lajmëruar se dikush i ka hakuar adresën e tij në Instagram.

Advertisement

Në një postim në InstaStory, duke i kërkuar falje çdo personi që mund ti ketë marrë mesazh gabimisht nga llogaria e tij, ai shkruajti: “Kur u zgjova nga gjumi mora vesh që më kanë hakuar, nuk e di se kush. Më falni të dashur njerëz nëse keni marrë ndonjë sms apo diçka tjetër.”

Së fundmi Mozzik dhe vëllai i tij Getinjo kanë pasur probleme me ‘On Recods’. Marrëdhëniet e tyre janë prishur dhe ka pasur replika e midis tyre në rrjetet sociale megjithatë, nuk dihen akoma arsyet se përse dy reperët janë larguar nga shtëpia diskografike.