Bjondja bukuroshe Kejvina Kthella, që zëvendësoi Rashel Kolanecin në emisionin “Xing me Ermalin”,arriti t’i bëjë të gjithë të flisnin për të që në daljen e parë.

Ajo u vu në qendër të vëmëndjes për paraqitjen e saj ekstravagante, ku të gjithë filluan të diskutojnë nëse kishte veshur apo jo të bendshme. Por si duket Ermali e gjen gjithmonë një mënyrë për ta kaluar situatën. Me anë të një postimi që të bërë sot, moderatori ka ironizuar të gjithë ata që deri tani u morën me Kejvinën dhe mbathjet e saj. Ai ndodhet i ulur në zyrën e tij, i zhveshur, por sqaron se ka veshur mbathje.

Advertisement

“Një ditë normale punë në zyrën e “Xing me Ermalin”. Pa merak njerëz. Jam me brekë”, shkruan aktori.