Në fillim të vitit 2018 modeatorja e TV Klan, Alketa Vejsiu na bëri zili të gjithëve me fotot e publikuara nga pushimet e saj në ishujt Bahamas.

Pasi u rikthye në Tiranë, të gjithë menduam se pushimet e saj mbaruan dhe tani do t’i rikthehet vetëm punës, por qenkemi gabuar.

Advertisement

Alketa ka vendosur të pushoj përsëri, por këtë herë në një destinacion me borë për të marrë energji të plota vetëm pak para fillimit të spektaklit “Në kurthin e Piter Pan”.

Këtë herë moderatorja ndodhet në Val Gardena të Italisë nga ku ka postuar foto në dëborë. Në njërën prej tyre Alketa shfaqet pa make-up, e buzëqeshur ndërsa në fotot e tjera moderatorja na ka treguar pamje nga vendi fantastik që është mbuluar nga dëbora.