Oriola Marashi provokon sërish, ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet (Foto)

Tashmë jemi mësuar me fotot e modeles bukuroshe Oriola Marashi, por çdo foto e re që bën na duket akoma më e seksi se e para.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto ku shihet teksa ekspozon gjoksin dhe ajo që bie në sy janë vijat e bikinit nëpër të cilat nuk kanë depërtuar dot rrezet e diellit.

Advertisement

Duhet ta pranojmë që Oriola është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar…