“NRG Band” së shpejt me një projekt të ri

Bendi muzikor “NRG Band” gjatë muajit janar ka publikuar këngën ‘Ani ani’,  vokalisti i këtij bendi ka njoftuar se grupi do vijnë me diçka të re.

Në profilin e tij në “Instagram”, Besniku ka publikuar një fotografi ku shihet pranë një veture së bashku me anëtarët e tjerë të grupit dhe shkruan “Diçka e re po vjen”.

Artisti ka mbajtur të fshehtë titullin e projektit dhe datën e saktë të publikimit.

Burimi: Epoka e Re