Noizy dhe Luizi këndojnë ‘Jena Mbretër 2’, atmosferë e jashtëzakonshme mbrëmë

Fituesi i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli pas festës së organizuar pas përfundimit të BB VIP Albania, ka vazhduar në një ‘club’ në Tiranë, ku ka performuar bashkë me reperin shqiptar, Noizy.

Luizi vazhdimisht e kishte përmendur Noizyn brenda shtëpisë derisa erdhi momenti që të takohen dhe të këndojnë së bashku.

Advertisement

Ata kanë performuar këngën “Jena Mbretër 2”, teksa shihet se atmosfera ka qenë e jashtëzakonshme.

@rebuildnow1 E kan myt #luizejlli #meluizin #noizy #fyp ♬ original sound – BuildNow

@rebuildnow1 Obobobo #luizejlli #meluizin #noizy #fyp ♬ original sound – BuildNow