Një muaj pas lindjes, Khloe Kardashian publikon për herë të parë vogëlushen e saj

Khloe Kardashian është njëra nga personazhet publik të komentuar, ku para fiks një muaji është bërë nënë, kohë në të cilën u tradhëtua dhe nga partneri i saj, Tristan Thompson.

Së fundi, ai ka publikuar një video në “Instagram” ku e shohim vogëlushen e saj, e cila sot feston 1-mujorin e lindjes.

Advertisement

“Urime një muaj True”,- ka shkruar Khloe krah videos së postuar.

True duket aq e bukur sa na bëri të gjithëve për vete me vështrimin e saj të pafajshëm.

?Happy One Month True ?

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on