NEW MUSIC | Tayna: “Ring Ring” (VIDEO)

Tayna ka publikuar projektin e ri me titull “Ring Ring”.

Si herave të tjera, reperja ka bashkëpunuar me Cricket për muzikën ndërkaq tekstin e ka shkruar vet.

Teksa e promovoi në Instagramin e saj, reperja tha se kënga është personale dhe falënderoi të gjithë ata që e përkrahën por edhe që e ofenduan.

Më poshtë mund ta shihni projektin.

 

/Prive/