New Music: Pink | Just Like Fire

Pink ka publikuar këngën e saj më të fundit, e cila është dhe një ndër kolonat zanore të filmit “Alice Through the Looking Glass”.
Kënga titullohet “Just Like Fire” dhe është single i saj i parë për këtë vit.

Advertisement