NEW MUSIC | NASH ft. AZET – “LEBEN SCHNELL”

Ai është njëri ndër reperët më të njohur shqiptarë, që ka bërë famë edhe në Gjermani e vendet e tjera të Europës.

Azet në ndërkohë, po e mbanë shumë aktive muzikën e tij duke publikuar këngë në periudha të shkurtra kohore.

Së fundmi shqiptari ka lansuar një projekt të ri në gjuhën gjermane me një tjetër reper të quajtur Nash.

Kënga e re e Azet quhet “Leben Schnell”, ndërsa Azet në këtë këngë i flet pothuajse si gjithmonë drogës dhe parave.

/Prive.al/