NEW MUSIC | Maroon 5 – “Nobody’s Love”

Maroon 5 kanë publikuar së fundmi singëllin e tyre veror “Nobody’s Love,”  shoqëruar nga një videoklip në kushte distancimi social. Regjisori  David Dobkin fikson liderin e grupit Adam Levine në kopshtin e pasëm të shtëpisë së tij në  Los Angeles teksa pi verë dhe tymos marijuanë për një mbrëmje relaksuese. Nje video e thjeshtë e nje kënge të ëmbël dashurie, ku artisti i drejtohet dashurisë së tij me premtimin se nuk do täa lërë kurrë të shkojë…

Advertisement