New Music | CRICKET x MUMA – “PA TY”

Po qe se jeni në kërkim të një kënge të re për të shtuar në listën e këngëve që dëgjoni, “Pa ty”, është ajo që ju duhet.

Për muzikën dhe prodhimin është kujdesur Cricket, ndërkaq për melodinë dhe tekstin është kujdesur Endrit Mumajesi ose siç njihet ndryshe MUMA.

Advertisement

Më poshtë mund të ndiqni të plotë këngën.