NEW MUSIC | Calvin Harris, The Weeknd – “Over Now”

Abel a.k.a. The Weeknd ka qenë goxha i zënë gjatë karantinësduke shkruar dy skenarë filmash, por edhe duke realizuar këngë të reja. Mes tyre dhe në bashkëpunim me DJ Calvin Harris me titull “Over Now (with the Weeknd)”. Kënga u lançua në fundjavën e eventit MTV Video Music Awards, ku The Weeknd ishte i nominuar në plot gjashtë kategori, përfshirë “Video of the Year” dhe “Artist of the Year”.  Ja tek e keni dhe videon futuristike të “Over Now”. Shikim të këndshëm!

Advertisement