NEW MUSIC |Brandy – “Borderline”

Fituesja e çmimeve GRAMMY, kantautorja Brandy ka publikuar albumin e saj të shtatë  “b7″.  

Albumi përmban 15 këngë dhe artisja i cilëson si më personalet deri më tani. Një nga këngët është “Love Again”  bashkëpunimi me Daniel Caesar, singëll i nominuar për GRAMMYi cili është luajtuar 85 milion herë në mbarë botën, por jo vetëm…  Chance The Rapper dhe e bija Sy-rai Smith shfaqen në singëllin “High Heels”. 

Advertisement

Artistja ka publikuar dhe videon për “Borderline”. Shikim të këndshëm.