NEW MUSIC | Alicia Keys ft. Khalid – “So Done”

Alicia Keys dhe Khalid sapo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri ‘So Done’. Kjo këngë është pjesë e albumit ‘ALICIA’, i cili është parashikuar të publikohet këtë vjeshtë.  Videoja është realizuar  nga Andy Hines (Lizzo, Anderson .Paak) dhe në të shfaqet dhe aktorja Sasha Lane (American Honey).

“Jam shumë e lumtur që po ndaj SO DONE me të gjithë botën. Bashkëpunimi me Khalid për këtë këngë ishte shumë special. Kjo këngë është rreth atyre situatave kur ti i thua boll ndryshimit të vetes për shkak të të tjerëve dhe ideve të tyre se si duhet të duket jeta jote!”, ka thënë Alicia Keys. Një mesazh shumë i bukur apo jo?

Advertisement

Shijojeni ja tek e keni 🙂