NEW MUSIC | 2po2 ft. Capital T: “Borëbardha”

2po2 dhe Capital T kanë publikuar projektin e ri.

‘Borëbardha’ quhet kënga që bëri bashkë dajë dhe nip.

Advertisement

Muzika është realizuar nga Rzon teksa për të tjerat janë përkujdesur të dy reperët.

2po2 dhe Capo janë bashkuar shpesh herë për duet duke i kthyer ato në mega hite.

/Prive/