E kush tha se çdo aktor duhet të jetë me patjetër në Dolby Theatre për ndarjen e çmimeve Oscar?

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis kanë zgjedhur mos shkojnë në cermoninë e ndarjes së çmimeve Oscars 2018, për diçka më private, më intime. Ndonëse, njihen si çift diskret përsa i përket rrjeteve sociale, ata nuk e kanë kursyer një foto të të dyve.

Advertisement

Ashton ka publikuar një foto në Instagram ku ata të dy duken shumë bukur bashkë, e ku ka shkruar: “night out with the wife”.

Night out with the wife

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk) on

 Ai i veshur me smoking dhe Mila me një fustan të zi elegant, kanë shijuar momente më private, larg tapetit të kuq dhe kamerave.

Ata janë prindër të dy fëmijëve, vajzës tre vjeçe Wyatt Isabelle dhe djalit 14-muajsh Dmitri Portwood.