Naomi Campbell në një lidhje më këngëtarin 23 vite më të vogël

Javën e kaluar në media nisi të qarkullojë një lajm ku thuhej se 48-vjeçarja Naomi Campbell dhe 25-vjeçari Liam Payne janë në një lidhje. Mjaftoi një koment flirtues nga ana e Liam dhe thashethemet u përhapën shumë shpejt. “Perfeksioni te një person. Mos më bëj atë shikim”, shkroi Liam.

liam-payne-flirts-with-naomi-campbell-6-months-after-split-from-cheryl-cole

Por me sa duket këto fjalë tani po marrin kuptim dhe këtë e tregojnë qartë disa foto të publikuara nga “Daily Mail”. Mbrëmjen e së martës dyshja janë fotografuar teksa dolën nga një restorant në Londër. Ata shfaqeshin mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe kur e panë se ishin rrethuar nga kamerat u munduan të shmangeshin.

/Syri/