Mozzik jep detaje rreth këngës me Elvanën

Tashmë u konfirmua që Mozzik dhe Elvana Gjata po sjellin këngë bashkë. Reperi dha detaje rreth këtij projekti duke njoftuar fansat se do të lansohet gjatë janarit.Ata u fotografuan bashkë me producentin Rzon duke zbuluar se po punojnë deri në publikimin e saj.

Nuk ka ende datë të saktë rreth lansimit.

Advertisement