Pas përfundimit me sukses të spektaklit “C’est la Vie”, duket se edhe për bukuroshen e ekranit Marina Vjollca ka ardhur koha e duhur për disa pushime.

Moderatorja është “arratisur” me Getin e saj për disa ditë pushime dhe këtë na e ka treguar me postimet në Instagram.

Advertisement

Me shpirtat e mi

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Marina ka udhëtuar drejt Brukselit tek motra e madhe, Lira dhe po i shijon në maksimun momentet me familjen e saj.

Dhe padyshim që këto pushime nuk mund të ishin aq të bukura për Marinën pa bashkëshortin e saj Getoarin.

 Nga ana tjetër, motra e vogël e shtëpisë, Luana duket se nuk i është bashkuar kësaj mbledhjeje familjare në Bruksel.

Në një postim në Snapchat, Luana ka treguar se ndodhet në një vend me borë, dhe sipas gjasave ndoshta ajo ka shkuar në Prishtinë tek i dashuri i saj Krenari ose ndoshta Luana ka vendosur të shijojë disa momente reflektimi nën bardhësinë e dëborës dhe në privatësi.