Dizienjuesi i famshëm shqiptar, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani, janë bërë prindër për herë të parë të një vajze.

Pasi lajmit se ai u bë baba për herë të parë si dhe zbuloi emrin e bebit, Bella, tani kemi dhe një foto mjaft të ëmbël të atyre të dy nga vetë Edita.

Advertisement

“Bota ime” shkruan ajo në postimin e saj në Instagram Stories, nga ku kuptojmë se çifti ndodhet ende në martenitet në Virginia të SHBA-së.

Ah, sa bukur duken të dy!