Modelja tregon celulitin: Është diçka normale për femrat (Video+Foto)

    Një modele australiane ka postuar në Instagram një video ku tregon celulitin e saj.

    Jem Wolfie thotë se nuk ka aspak turp nga celuliti, pasi është diçka shumë normale te femrat.

    “Ne grumbullojmë yndyrna tek të pasmet, këmbët, ijet dhe krahët. E urreja celulitin edhe unë, por tani e pranoj dhe mendoj se është seksi nëse je në formë dhe bën palestër”, shkruan Wolfie në postimin e saj.

    /TCH/