Modelja e famshme e Sports Illustrated, në pritje të fëmijës së parë

Pas martesës dhe dasmës përrallore në Itali, Kate Upton zbuloi fundjavën që kaloi se është shtatzënë…

#PregnantinMiami @justinverlander ?❤️

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Advertisement

26-vjeçarja përmes një postimi në profilin e saj në Instagram, ka treguar se është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin Justin Verlander. Në postimin në fjalë Kate është shfaqur me bark të fryrë dhe forma disi më të rrubmbullakosura.

Edhe bashkëshorti i saj postoi të njëjtën foto duke shkruar një mesazh tepër emocionues:

“Ti do të jesh një nënë e mrekullueshme! Mezi pres të nis këtë rrugëtim me ty! Je njeriu më i dashur, i vëmednshëm, i kujdesshëm dhe gruaja më e fortë që kam njohur. Jam shumë krenar që i/e vogli/a ynë do të rritet në këtë botë nga një grua si ty! Të dua shumë!”