Miriam Cani na prek zemrat me urimin që i bën Albanit për ditëlindje (Foto)

Sot Alban Skënderaj feston 36-vjetorin e lindjes, e kush më mirë se dashuria e jetës së tij mund ta uronte më bukur kantautorin?

Miriam Cani ka zgjedhur ta urojë partnerin e zemrës së saj nëpërmjet një postimi në Instagram, ku ka shprehur gjithë dashurinë që ndjen për të.

Advertisement

“Te jesh i suksesshem ne profesion eshte arritje e madhe por jo sekreti i lumturise.
Te jesh i suksesshem si NJERI dhe ne familje eshte bekimi i vertete ne jete.
Ti ke ditur gjithmone t’i japesh gjithçkaje rendesine e vete.
Gezuar ditelindjen jeta ime.
Ameli dhe une do te te duam perjetesisht dhe asgje s’do kishte kuptim pa ty.”,- shkruan Miriami në Instagram.

Sa bukur kur shohim çifte që pvrcjellin kaq shumv dashuri dhe pozitivitet si Albani dhe Miriami!