“Mezi paske pritur moj vajzë”/ Luizi bëhet xheloz për Kiarën, reagon ashpër ndaj saj…

Çifti Luiz-Kiara nuk po kalon ditët e tij më të mira, madje kanë nisur edhe aludimet e diskutimet për të ardhme e dyshes.

Situata e ndodhur dy ditë më parë mes tyre, ka sjellë një lumë reagimesh, edhe gjatë Prime-it të mbrëmshëm, ku çifti nuk pati sërish një sqarim apo pajtim.

Advertisement

Madje në fund të spektaklit një surprizë e produksionit për vajzat nuk i ka pëlqyer aspak Luizit.

Vajzat u surprizuan nga trupa e balerinëve të “Top Channel”, të cilët i pritën në oborr. Vajzat dolën dhe kërcyen me balerinët, mes tyre edhe moderatorja Kiara Tito. Përveç Kiarës, sigurisht vëmendja u përqendrua edhe te reagimi i Luizit, i cili nuk u mundua ta fshehë pakënaqësinë e tij për veprimin e Kiarës. Gjatë gjithë kohës, Luizi po e shikonte nga ekrani Kiarën teksa kërcente me njërin prej balerinëve, ndërsa kur u rikthye brenda, nuk hezitoi as të komentojë.

“Mezi paske pritur moj vajzë, vazhdo moj, të paktën ta di”-i tha Luizi-Kiarës.

@arjanitademi12

#arjanitademi12 #luizejlli #meluizin #arjanitademi12

♬ original sound – arjanitademi12