Mëngjes i ftohtë! Alketa Vejsiu uron javë të mbarë nga shtrati (Foto)

Me siguri sot të gjithë e keni pasur të vështirë të ngriheni nga shtrati në këtë ditë të ftohtë.

Mesa duket e njëjta gjë i ka ndodhur dhe moderatores Alketa Vejsiu, e cila ka uruar fansat për një javë të mbarë nga shtrati.

Advertisement

“Javë të mbarë”,- shkruan ajo krah fotos në Instagram.

Kujtojmë se Alekta këtë periudhë ka shijuar vetëm ditë pushimi duke e nisur me plazhet e nexehta të Miamit dhe duke e mbyllur me vendet malore me dëborë.