Melodia e Mariza Ikonomit! Këngëtarja, nënë për herë të parë!

Mariza Ikonomi është bekuar me fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka treguar se tashmë është nënë e një vajze, që ka vendosur ta quajë Melodi.

Advertisement

“Vjen një ditë që Zoti të dhuron gjithë botën dhe e vendos atë në duart e tua. Melodia e jetës sime. Melody Ikonomi Greço”, shkruan artistja, që vazhdon më tej me një dedikim për partnerin e jetës dhe babanë e vajzës.

“Blendi Greço më dhe gjithë forcën dhe gëzimin e kësaj bote. Të dua“, shkruan ajo.