Mediat britanike: William dhe Kate kanë caktuar datën e divorcit!

Mes thashethemeve se princi William dhe Kate Middleton po divorcohen për shkak të një tradhtie të kryer nga trashëgimtari i kurorës britanike, media ka raportuar se çifti tashmë ka caktuar një datë për ndarjen e tyre zyrtare.

Familja mbretërore britanike po përballet me një tjetër polemikë të madhe.

Advertisement

Prej disa javësh po flitet për lidhjen e mundshme që princi William ka me Rose Hanbury.