Me anë të një fotografie Elita Rudi më në fund pranoi që është shtatëzënë

Elita Rudi dhe reperi Gjiko kurorëzuan në martesë historinë e tyre të dashurisë në ditët e fundit të muajit shtator. Dasma u shpërnda, komentua dhe bëri bujë në media sociale.

Për javë me rradhë, moderatorja bukuroshe është komentuar për një shtatzëni të mundshme me Gjikon. Por ajo e ka fshehur me mjeshtëri barkun e saj të rrumbullakosur dhe as nuk ka pohuar e as nuk ka mohuar asgjë.

Mirëpo siç duket pritjes i erdhi fundi dhe Elita e tregoi në mënyrë indirekte se është shtatzënë. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një bluzë të gjërë dhe përshkrimi i fotos tregon që ajo është shtazënë.

“Bluza i thotë të gjitha”, shkruan Elita. Si për të na treguar të gjithëve se ka veshur një “hoodie” të gjërë se është shtatzënë. Komentuesit kanë uruar çiftin, por të shumtë ishin ata që thanë se nuk ishte i nevojshme gjithë ky mister.

View this post on Instagram

Sweater says it all 😎

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Burimi: Opinion