“Mbreti i marihuanës”, Snoop Dogg merr vendimin që na habiti të gjithëve…

Nëse Snoop Dogg është identifikuar me ndonjë zakon të keq, ai është padyshim pirja e duhanit dhe konkretisht marihuana. Reperi është fotografuar gjithmonë me një cigare në dorë.

Pasditen e së enjtes, 16 nëntor, “mbreti i marihuanës” mori një vendim të papritur. Ai u njoftoi miqve të tij në internet se kishte vendosur të linte duhanin.

Advertisement

Postimi i tij në Instagram u bë viral, duke grumbulluar gati 1 milion pëlqime në vetëm një orë.

Snoop Dogg ka shkruar më konkretisht: “Pas shumë mendimeve dhe diskutimeve me familjen time, kam vendosur të lë duhanin. Ju lutemi respektoni privatësinë time në këtë moment.”