Martohet DJ i njohur, foto nga dasma e pazakontë

Ai është ndër DJ më të njohur dhe më të dëgjuar kudo në botë. Por këtë herë DJ Tiesto nuk është lakuar në media për produksione muzikore, por për martesën e tij.

Ai i dha fund beqarisë të shtunën që lamë pas në një ceremoni krejt të pazakontë në shkretëtirë.

Advertisement

50-vjeçari Tiesto u lidh në martesë me modelen 23-vjeçare Annika Backes, me të cilin ishte lidhur në fejesë vitin që lamë pas në fshehtësi.

Çifti i tha ‘po’ njëri-tjetrit në mes të shkretëtirës dhe pamjet e publikuara nga ceremonia janë mahnitëse.

Lidhja e dashurisë e DJ të njohur dhe modeles simpatike ka nisur në vitin 2015.

/Opinion.al/