“Marr minimumi 6000-7000€ në muaj”/ Kejvina u tregon banorëve sa fiton nga puna si modele!

Banorët kanë biseduar me njëri-tjetrin për profesionet e tyre dhe projektet që kanë bërë gjatë karrierës.

Kejvina Kthella punon si modele në Shqipëri dhe Itali.

Advertisement

Ajo u ka treguar konkurrentëve sa paguhet nga kjo punë:
“Minimumi 6000-7000€ në muaj. Marr disa kontrata”.

Ndërsa Tea ka folur për projektet që ka fituar pasi u bë e njohur falë pjesëmarrjes në programin e dashurisë “Për’puthen”. Ajo ka treguar për eksperiencën si moderatore në “Goca dhe Gra”, ndërsa shprehet se “i ka ecur mirë”.

1 COMMENT

Comments are closed.